spersonalizowane opakowania na mrożoną żywność

W świecie, w którym priorytetem jest wygoda, posiadanie opakowań na mrożoną żywność jest koniecznością dla wielu marek. Torebki do pakowania mrożonek to doskonała opcja dla firm oferujących produkty takie jak mrożone warzywa, mięso, dania gotowe itp. Dzięki temu mogą zaspokoić potrzeby konsumentów, którym brakuje czasu, jednak nie chcą rezygnować z jakości ulubionych dań i składników.

opakowania ochronne na produkty mrożone

Główną zaletą mrożonek jest to, że można je przygotować w dowolnej chwili. Wybór typu opakowania musi być przemyślany, tak aby żywność zachowała swoje walory podczas przechowywania w zamrażarce oraz miała najlepszą możliwą jakość po ugotowaniu lub podgrzaniu. Klienci muszą mieć pewność, że ich opakowania zawierają odpowiednio dobrane folie i zabezpieczenia, które są w stanie zachować i chronić znajdujące się w nich produkty przed czynnikami takimi jak odwodnienie i utlenianie, które mogą skutkować przemrożeniem produktu.

wygodne opakowania na produkty mrożone

Niezależnie od tego, czy produkt jest pakowany jako pojedyncza porcja, czy w wielu porcjach, nacięcia do rozrywania i struny do wielokrotnego zamykania są doskonałym uzupełnieniem opakowania – sprawiają, że produkty znajdujące się wewnątrz są łatwo dostępne i zachowują trwałość.

torebki na mrożonki zapewniające oszczędność miejsca

Foliowe opakowania na mrożoną żywność doskonale nadają się do przechowywania produktów w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak zamrażarki Twoich klientów. Pomóż swoim konsumentom optymalnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń, oferując produkty w lekkich i elastycznych, płaskich lub stojących torebkach, dających korzystniejszy stosunek ilości produktu do wielkości opakowania niż w przypadku innych rozwiązań.

wyróżnij się w lodówce z mrożonkami

Druk cyfrowy oferuje możliwość umieszczenia na opakowaniach grafiki o fotograficznej jakości i w żywych barwach, co pozwala markom wyróżnić się na tle konkurencji. Bez względu na to, gdzie sprzedawane są Twoje produkty, możesz stworzyć torebki na mrożoną żywność według własnych specyfikacji, co wyróżni je na sklepowych półkach i znajdzie uznanie w oczach konsumentów.

frozen food packaging faqs

Can your frozen food packaging be recycled?

Yes, our recyclable PE-PE pouches and rollstock are made of 100% Polyethlene (PE) films and are fully recyclable. Learn more about our recyclable packaging here.

Do you offer sustainable or eco friendly packaging options for frozen food?

We do! We offer a variety of different eco-friendly packaging options to help brands fulfills their sustainability goals and lessen their carbon footprint.

What is the best frozen food packaging option for large shipments?

Flexible packaging is a great options for frozen food brands looking to ship large amounts of product. When compared to rigid packaging, flexible pouches and rollstock are lighter, more compact, and easier to transport, saving brands money while supporting the environment.

What types of frozen food packaging do you offer?

At ePac, we produce a wide variety of custom frozen food flexible packages that are capable of preserving and protecting the products inside from conditions such as dehydration and oxidation, which can cause freezer burn. With added convenience features like resealable zippers and tear notches, your products will be easily accesible and long-lasting.

What is your turnaround time on frozen food packaging?

Our turnaround time is 10 business days for rollstock, and 15 business days for finished pouches, once your artwork has been approved.

dodatkowe materiały

Historie Klientow

Mochi Bros serwuje ciasteczka gelato w woreczkach premium

Nowo powstała marka premium Mochi Bros zwróciła się do ePac UK Silverstone o pomoc w znalezieniu idealnego opakowania, które pasowałoby do wysokiej jakości jej nowych ciasteczek mochi gelato. W wyniku współpracy powstały miękkie w dotyku luksusowe torebki z wbudowaną technologią, która pomaga nawiązać bezpośredni kontakt z klientami. Mochi to tradycyjne japońskie miękkie i ciągnące się […]

Read more