Spersonalizowane opakowania na karmę dla zwierząt domowych

O ile rodzaj i jakość produktów, które konsumenci kupują dla swoich futrzastych przyjaciół są ważne, o tyle opakowanie chroniące zawartość ma równie duży wpływ na decyzje zakupowe. Współpraca z odpowiednim producentem opakowań na karmę dla zwierząt domowych jest konieczna, aby zapewnić, że karma, przysmaki, zabawki i suplementy produkowane przez Twoją firmę będą wyróżniać się zarówno na sklepowej półce, jak i w świadomości konsumentów. Niezależnie od tego, czy szukasz opakowania na karmę dla kotów, czy też na przysmaki dla psów, zapewnimy Ci profesjonalną pomoc.

Wygoda naszych opakowań

Jedną z wielu zalet opakowań elastycznych jest ich lekkość, miękkość i trwałość. Płaskie i stojące torebki oraz folia w rolkach z nadrukiem są w swojej naturze elastyczne, co pozwala na łatwe zgniatanie, dzięki czemu psie przysmaki Twojej marki można łatwo umieścić w torbie na zakupy. Niektóre kluczowe cechy opakowań, na które warto zwrócić uwagę, to m.in.

możliwość wielokrotnego, szczelnego zamknięcia

Możliwość zamykania opakowań za pomocą zamknięcia strunowego chroni znajdującą się w środku karmę, przysmaki lub suplementy przed otwarciem ich przez zwierzęta bądź przypadkowym wysypaniem. Z punktu widzenia potrzeb konsumentów jest to jedna z kluczowych cech opakowań na pokarm dla zwierząt.

niska przepuszczalność

Nasze folie są wykonane z materiałów najwyższej jakości, mających zdolność do izolowania zapachu karmy dla zwierząt, jednocześnie zapewniając świeżość produktu.

wytrzymałość i odporność na przebicie

Te warunki również muszą być spełnione, aby zwierzęta domowe nie przegryzły lub rozerwały opakowania, zapewniając właścicielom spokój.

idealne opakowanie na różne produkty

Niezależnie od tego, jakie rodzaje produktów wytwarza Twoja marka – czy są to przysmaki dla psów, kocimiętka, organiczna karma dla zwierząt, kości, czy też wszelkiego rodzaju zabawki do żucia – nasze opakowania na karmę dla zwierząt są projektowane z myślą o zwierzętach oraz ich właścicielach. Komunikuj swoją markę konsumentom, posługując się grafiką w wysokiej rozdzielczości i zdecydowanymi, żywymi kolorami, cyfrowo nadrukowanymi na opakowaniach, które wyślemy do Ciebie w ciągu 10-15 dni roboczych (od zatwierdzenia projektu graficznego).

pet food packaging faqs

What material is your pet food packaging made of?

Our pet food packaging is made from a variety of different films, depending on the product requirements. All of our packaging is fully customizable to fit your needs and can be produced with varying finishes such as matte, soft-touch, gloss or spot embellishment, and features.

What makes our pet food packaging different?

At ePac, we develop all of our flexible packaging products with with our customers’ needs in mind. With our low minimum orders, quick turnaround time, photo-qualiy graphics, and abiltiy to run multiple SKUs at once, ePac is the ideal partner for pet brands of all sizes.

How does your packaging keep pet food products fresh?

Our packaging is made from a variety of films that help to extend the shelf life of your products. With the added ability to reseal, you can preserve your pet food product’s freshness, reduce waste, and provide customer convenience.

Do you offer sustainable or recylable packaging for pet food products?

We offer sustainable packaging options, including reyclable and post-consumer recycled films, for pet food brands looking for more earth-friendly packaging. Click here to learn more about our eco-friendly packaging options.

What is your turnaround time on pet food packaging?

Our turnaround time for pet food packaging is 10 business days for rollstock, and 15 business days for finished pouches, once your artwork has been approved.

dodatkowe materiały

Karma Dla Zwierząt

Pakowanie karm dla zwierząt: tworzenie kuszących opakowań dla rosnącego rynku

Najlepszy przyjaciel człowieka nie jest już tylko czymś. Coraz częściej zwierzęta są uważane za członków rodziny, co powoduje wykładniczy rozwój przemysłu karm dla zwierząt, co jest widoczne w szczególności w małych markach, koncentrujących się na wysokiej jakości składników. Z badań przeprowadzonych przez American Pet Prodcts Association (APPA) wynika, że w 67% gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych mieszka […]

Read more