spersonalizowane torebki na żywność naturalną i ekologiczną

Coraz więcej osób postrzega żywność jako sposób na dobre zdrowie, poszukując pełnowartościowych produktów spożywczych i naturalnych składników, co przekłada się na niezwykle szybki rozwój branży organicznej i produktów ekologicznych. Tworzą ją pełni pasji i energii przedsiębiorcy, z których każdy wprowadza na rynek innowacyjne marki i produkty.

Jeśli reprezentujesz firmę zainteresowaną pozyskaniem partnera zajmującego się produkcją opakowań na zdrową żywność, wyspecjalizowanego w zamówieniach o niewielkich minimalnych wolumenach z krótkim czasem realizacji (10-15 dni roboczych) i w dobrej cenie, nie szukaj dalej.

Cechy dobrych opakowań na naturalną i ekologiczną żywność

At ePac, we manufacture stand up pouches, lay flat pouches, and roll stock for organic foods and all-natural products, all of which offer a wide range of features. 

  • ePac produkuje woreczki stojące, płaskie i folię z nadrukiem w rolkach przeznaczone do żywności ekologicznej i produktów w pełni naturalnych. Charakteryzują je następujące cechy. 
  • Rozwiązania przyjazne dla środowiska, w tym opakowania nadające się do powtórnego przetworzenia oraz zrównoważony proces druku cyfrowego.
  • Różne wielkości torebek, dostępne zarówno w rozmiarach standardowych, jak i dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. 
  • Trwałość opakowania, które chroni zawartość i umożliwia wygodne korzystanie z niego poza domem.
  • Doskonała jakość grafiki, żywe kolory i tekst, które przykuwają uwagę konsumentów i wyróżniają je na tle konkurencji. 

możliwości pakowania produktów ekologicznych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju

Posiadamy kilka różnych, przyjaznych dla środowiska opcji pakowania dla producentów naturalnej żywności, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę o zrównoważone opakowania. Oferujemy nadające się do powtórnego przetworzenia tworzywa do produkcji torebek stojących, płaskich i folii w rolkach. Nasze metody druku cyfrowego są również bardziej przyjazne dla środowiska niż te tradycyjne, co wiąże się z mniejszą emisją CO2, wytwarzaniem mniejszej ilości odpadów i mniejszym zużyciem energii. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zrównoważonych opakowań, kliknij tutaj

drukowanie zmiennych danych dla firm produkujących naturalną i ekologiczną żywność

Niezależnie od tego, czy chcesz śledzić drogę swoich produktów od gospodarstwa rolnego do punktu sprzedaży, czy wykorzystać nowe sposoby interakcji z klientami, druk danych zmiennych umożliwi Ci jedno i drugie. Dzięki naszym cyfrowym urządzeniom drukującym HP stwarzamy klientom ePac różne możliwości – zarówno ochrony marki i konsumentów przed imitacjami oryginalnych produktów, jak i doskonalenia sposobów komunikacji z klientami za pomocą treści i grafiki na opakowaniach.:

ochrona marki

Zadbaj o to, aby Twoje produkty nie zostały przechwycone lub narażone na szkodę – szczególnie te sprzedawane w Internecie, trafiające bezpośrednio do konsumenta (D2C) lub za pośrednictwem platform innych firm. Możesz temu zapobiec, dodając cyfrowe znaki, takie jak kod QR, który można zeskanować, szybko weryfikując autentyczność produktu.

śledzenie produktów

Twoja firma inwestuje dużo czasu i energii w pozyskiwanie składników produktów w sposób zrównoważony i zgodny z etycznymi praktykami. Zapewnij swoim konsumentom możliwość wglądu w podróż Twoich produktów z miejsca, w którym powstały, do punktu sprzedaży, a odwdzięczą się lojalnością wobec marki. Możliwość analizy efektywności logistyki i łańcucha dostaw to także korzyść dla marki.

lojalność klientów

Historia opowiedziana przez Twoją markę pozwoli klientom poznać Twoją firmę, produkty i to, jak są wytwarzane. Twórz unikalne doświadczenia klientów, udostępniaj im przepisy oraz buduj z nimi dialog za pomocą opakowań produktów.

natural & organics packaging faqs

What materials are used for organic food packaging?

Our flexible pouches are made from a variety of different films

What types of organic foods do you offer custom packaging for?

We offer customized flexible packaging for a wide variety of natural and organic food products. To learn more about how we can help support your brand, contact us today.

What makes our natural and organic food packaging unique?

At ePac, we develop all of our flexible packaging products with with our customers’ needs in mind, which means there is no one size fits all! With our low minimum orders, quick turnaround time, photo-qualiy graphics, and abiltiy to run multiple SKUs at once, ePac is the ideal partner for natural + organic brands of all sizes.

Do you offer sustainable or recylable packaging for organic food products?

Yes, we offer a variety of different sustaniable packaging options for organic food products. To learn more about our environmentally-friendly line of pouches and rollstock, click here.

What is your turnaround time on organic food packaging?

Our turnaround time for organic food packaging is 10 business days for rollstock, and 15 business days for finished pouches, once your artwork has been approved.

dodatkowe materiały