fbpx Custom Beef Jerky Packaging - Flexible Packaging Bags for Jerky & Other Processed Meat Products | ePac Flexibles

Spersonalizowane opakowania foliowe na suszone produkty mięsne

Contact Us Today For A Quote

Finished Pouches and Rollstock ship in 10-15 business days

SUSZONE PRODUKTY MIĘSNE

spersonalizowane torebki na pakowane przekąski mięsne

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na łatwo dostępne wysokobiałkowe przekąski mięsne, rosną również oczekiwania konsumentów wobec opakowań. Torebki na suszone przekąski i inne opakowania na przetworzone produkty mięsne powinny zapewniać konsumentom wygodę i być poręcze. Kluczowa jest łatwość przechowywania mięsnych produktów delikatesowych i przekąsek bez ryzyka, że zawartość opakowania rozsypie się lub utraci swoją świeżość. Odporność na przebicie, lekkość i możliwość wielokrotnego zamykania to najbardziej pożądane funkcje opakowań.

ePac produkuje torebki stojące i płaskie, a także folię w rolkach do pakowania suszonej wołowiny, paluszków mięsnych oraz innych przetworów i przekąsek tego rodzaju. Nasze woreczki mogą być produkowane w wersjach zakładających wypełnienie z dołu lub z góry, w zależności od wymagań związanych z urządzeniami i procesami produkcji klienta.

ważne cechy torebek na przekąski mięsne:

zoptymalizuj swoje opakowanie, uwzględniając następujące cechy:

folie wysokobarierowe

Pomagają zachować świeżość produktu, jednocześnie zapewniając, że opakowanie nie będzie przepuszczać tlenu, wilgoci i zapachów.

możliwość ponownego zamknięcia

Dodając zamknięcie strunowe można wydłużyć okres przydatności produktu do spożycia i ułatwić wydzielanie porcji.

okienka

Przezroczyste lub przydymione okienko pozwoli konsumentowi zobaczyć zawartość opakowania.

nacinka typu easy-open

Zadbanie o tę funkcję zapewni wygodne rozdarcie opakowania w odpowiednim miejscu.

punktowe elementy ozdobne

Przyciągają uwagę do konkretnych obiektów graficznych lub słów umieszczonych na opakowaniu, nadając mu doskonały wygląd.

oddzierana folia

Pozwala zachować świeżość produktu i zapewnia łatwość otwierania. Folie tego rodzaju można dostosować do konkretnych potrzeb firmy pakującej, takich jak pakowanie przepływowe lub poziome wypełnianie i zgrzewanie.

Utrzymuj zaangażowanie klienta i nagradzaj za zakup

Czy składniki, z których produkujesz mięso, są pozyskiwane w sposób ekologiczny, są ręcznie krojone lub marynowane według oryginalnej receptury? Konsumenci Twoich produktów chcą to wiedzieć. Zapewnij im aktualne, angażujące informacje i stwórz programy lojalnościowe, by sięgali ponownie po Twoje produkty. Wszystko to będzie możliwe dzięki opakowaniu, które zapewni dostęp do interaktywnych treści za pomocą telefonu i kodu QR.

ekologiczne opakowanie na mięsną przekąskę

Oferujemy kilka rozwiązań w zakresie opakowań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym folie nadające się do ponownego przetworzenia. Każde z ekologicznych opakowań ePac jest produkowane z myślą o takim samym poziomie ochrony jak nasze standardowe torebki i folia w rolkach, ale zaprojektowane tak, by chronić środowisko naturalne. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych wysokiej jakości zrównoważonych opakowaniach na suszone produkty mięsne.

opakowania na suszone produkty mięsne – pytania i odpowiedzi

Jak pakować suszone mięso, aby zachować jego świeżość?

W firmie ePac używamy folii najwyższej jakości, które blokują przedostawanie się wilgoci, tlenu i zapachów do wnętrza lub na zewnątrz torebki, co pozwala zachować świeżość znajdującego się w niej produktu mięsnego. Pomaga to wydłużyć okres przydatności do spożycia, a jednocześnie zachęca konsumentów do kolejnego zakupu produktu.

Jakie są wymagania dotyczące opakowań na suszone mięso wołowe?

Nie ma jednego rozwiązania odpowiedniego dla wszystkich rodzajów suszonego i przetworzonego mięsa. Zespół ekspertów ePac pomoże określić, jaki rodzaj opakowania będzie najlepszy dla Twojego produktu i przedstawi rekomendacje w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej firmy.

Jakie materiały są wykorzystywane przez ePac do pakowania suszonych produktów mięsnych?

Opakowania na przekąski mięsne produkujemy z różnych typów folii – od wysokobarierowych, przez metalizowane, po zrównoważone – stosowanych w zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb klienta.

Jakie opcje oferuje ePac w przypadku spersonalizowanych opakowań na suszone produkty mięsne?

Tworzymy torebki stojące i płaskie wyposażone w różne funkcje, takie jak możliwość wielokrotnego zamykania, przezroczyste i przydymione okienka, nacinki easy-open, punktowe elementy ozdobne i wiele innych.

Czy są dostępne opakowania na przekąski mięsne zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i nadające się do powtórnego przetworzenia?

Tak! Oferujemy wiele różnych zrównoważonych opakowań. Więcej informacji na ich temat znajdziesz tutaj.

Jaki jest czas realizacji zamówienia na opakowania na produkty z suszonego mięsa?

Czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych w przypadku folii w rolkach i 15 dni roboczych w przypadku gotowych torebek, licząc od zatwierdzenia projektu graficznego.

dodatkowe materiały

BOOST YOUR HOLIDAY REVENUE

WITH UNIQUELY PRINTED PACKAGING

Set yourself apart this holiday season with packaging as unique as your brand. Click below to learn how to attract more customers and increase seasonal revenue with Mosaic technology. 

Holiday-Pouch-Mockup-Grid - FINAL