fbpx Custom Mylar Bags, Pouches & Packaging | Custom Printed Resealable Mylar Bags | ePac Packaging

spersonalizowane torebki płaskie i stojące

niestandardowe torebki i woreczki

Torebki płaskie i stojące są pożądanym produktem w branży spożywczej, zielarskiej i suplementów diety ze względu na swoją wytrzymałość, trwałość i ochronę zawartości przed wpływem środowiska zewnętrznego.

Oferujemy torebki wyposażone w zabezpieczenie przed dziećmi w różnych typach elastycznych folii opakowaniowych. Będą idealne dla marek poszukujących wysokiej jakości woreczków produkowanych według indywidualnych specyfikacji. Opakowania charakteryzujące się wysoką barierowością są dostępne w kilku opcjach jednorazowego i wielokrotnego użytku.

cechy spersonalizowanych torebek

certyfikowane zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem przez dzieci

Nasze torebki mogą być zabezpieczone przed niepożądanym otwarciem przez – zostały one przetestowane i poddane certyfikacji przez niezależne instytucje, dzięki czemu spełniają wymagania przewidziane w Amerykańskim Kodeksie Przepisów Federalnych.*

opakowania zabezpieczone przed fałszowaniem

Bezpieczeństwo Twoich konsumentów jest sprawą najwyższej wagi. Zapewnij im możliwość natychmiastowej weryfikacji autentyczności produktu przez zeskanowanie kodu QR, który jest nadrukowany cyfrowo na Twoim opakowaniu.

nieprzepuszczalność zapachów i wilgoci

Nasze folie o wysokim współczynniku barierowości zapobiegają wydostawaniu się zapachów na zewnątrz opakowania, jednocześnie uniemożliwiając wnikanie wilgoci do środka. Zachowaj świeżość produktu, dbając o jego wysoką jakość.

zrównoważone rozwiązania

Markom, których ambicją jest ekologiczne działanie także w zakresie stosowanych opakowań proponujemy przyjazne dla środowiska rozwiązania – oferujemy zamknięcia strunowe oraz struktury foliowe, które w 100% nadają się do recyklingu.

woreczki zabezpieczone przed niepożądanym otwarciem przez dzieci i przenikaniem zapachów

Zabezpieczone przed dziećmi torebki z są często wybieranym typem opakowań na kwiaty, lecznicze zioła, kartridże i produkty spożywcze. Nieprzepuszczalność zapachów sprawia, że są one doskonałym sposobem na konfekcjonowanie produktów znanych z intensywnej woni, zapobiegając jej przenikaniu do otoczenia. Nasze torebki spełniają wszystkie obowiązujące standardy w zakresie zabezpieczeń przed dziećmi w branży opakowań przeznaczonych do przechowywania produktów leczniczych. Posiadają m.in. certyfikowane zamknięcia wielokrotnego użytku, które zabezpieczają przed niepożądanym otwarciem i nieprzejrzyste powłoki, utrudniające dostęp do zawartości bez pozostawienia widocznych śladów.

torebki do przechowywania żywności

Opakowania z Mylaru i torebki stojące są doskonałym rozwiązaniem w przypadku produktów spożywczych, które muszą być przechowywane w hermetycznym środowisku. Dzięki wysokim właściwościom barierowym przechowywana żywność jest chroniona przed wilgocią i tlenem, które nie przedostają się do opakowania i nie przenikają na zewnątrz, zachowuje świeżość i jest dłużej przydatna do spożycia.

*Opracowana przez firmę DuPont folia poliestrowa produkowana z rozciągniętego politereftalanu etylenu (PET) – również określana jako BoPET (dwuosiowo zorientowany politereftalan etylenu).

spersonalizowane torebki – pytania i odpowiedzi

Co wyróżnia nasze torebki?

Drukowane cyfrowo, certyfikowane torebki z z zabezpieczeniem przed niepożądanym otwarciem przez dzieci są dostępne w szerokiej gamie folii i struktur. Wysyłka gotowych produktów następuje w ciągu 15 dni roboczych. Nasze wysokobarierowe, odporne na zapachy i wilgoć folie i woreczki z nadrukiem według specyfikacji klienta i zamknięciem wielokrotnego użycia posiadają certyfikaty wydawane przez niezależne instytucje, które potwierdzają ich zgodność z wymogami testów federalnych w USA.

Czy oferowane przez ePac opakowania bezpieczeństwa zgodny z amerykańskimi standardami bezpieczeństwa?

Tak! Nasze torebki wyposażone w zabezpieczenie przed dziećmi zostały przetestowane i poddane certyfikacji przez niezależne instytucje w celu określenia ich zgodności z wymogami testów federalnych – określonych w Kodeksie Przepisów Federalnych USA (CFR 16, Część 1700) – oraz z regulacją D3475 Amerykańskiego Stowarzyszenia Badań i Materiałów. Nasze opakowania wyposażone w zamknięcia strunowe spełniają również wymagania dla opakowań specjalnych zgodnie z amerykańską ustawą o opakowaniach zapobiegających zatruciom (PPPA). Zamknięcie wielokrotnego użycia zapewnia dostęp dorosłym, ale zabezpiecza torebkę tak, aby zmniejszyć ryzyko otwarcia jej przez dzieci.

Jakie opcje spersonalizowanych torebek znajdują się w ofercie ePac?

Nasze spersonalizowane torebki z Mylaru, które są zabezpieczone przed otwarciem przez dzieci obejmują następujące elementy:

 • Wysoką barierowość, czyli blokowanie przedostawania się wilgoci, tlenu i zapachów do wnętrza opakowania i ich przenikania na zewnątrz
 • Odporność na przebicie i rozdarcie
 • Różne opcje otworów do zawieszania
  • Otwór okrągły
  • Euro zawieszka
 • Przezroczyste lub przydymione okienka
 • Folie metalizowane
 • Nacinka easy-open
 • Certyfikowane zamknięcia strunowe zabezpieczające opakowanie przed dziećmi
 • Szeroka gama rozmiarów
 • Torebki ze zgrzewem dolnym, w tym opakowania typu Doypack, opakowania typu K, opakowania ze zgrzewem trójstronnym.

Staramy się oferować spersonalizowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku niestandardowych życzeń, prosimy o kontakt z naszym zespołem online lub telefonicznie pod numerem +48 718 810 844

Jakie opcje oferuje ePac w zakresie materiałów i typów folii?
 • Podłoża do druku: folie PET, PET metalizowane, PE i BOPP
 • Folie nadające się do recyklingu
 • Wykończenie
  • Tradycyjne, matowe
  • Miękkie w dotyku, matowe
  • Z połyskiem
  • Metalizowane
 • Wysokobarierowe i wielowarstwowe folie
 • Specjalistyczne folie laminowane
 • Metalizowany PET i folia aluminiowa
 • Folie do stosowania w zamrażalniku
Czy produkty ePac spełniają wymagania komisji ds. bezpieczeństwa produktów konsumenckich (CPSC) dotyczące opakowań zabezpieczonych przed dziećmi?

Tak! Zgodnie z wymogami określonymi przez komisję ds. bezpieczeństwa produktów konsumenckich, opakowania zabezpieczone przed dziećmi „muszą być zaprojektowane lub wykonane w taki sposób, aby otwarcie ich było znacznie utrudnione i odpowiednio czasochłonne dla dzieci poniżej piątego roku życia, jednocześnie nie utrudniając prawidłowego użytkowania statystycznemu dorosłemu”. Nasze dociskowe zamknięcia strunowe w torebkach stojących lub płaskich z nadrukiem cyfrowym zapewniają bezpieczeństwo produktów, jednocześnie sprawiając, że wyróżnią się na sklepowej półce.

Jakie są wymiary torebki?

Nasi klienci mają wybór pomiędzy niestandardowymi rozmiarami torebek stojących i płaskich a standardowymi rozmiarami, które są dostępne w naszej ofercie.

BOOST YOUR HOLIDAY REVENUE

WITH UNIQUELY PRINTED PACKAGING

Set yourself apart this holiday season with packaging as unique as your brand. Click below to learn how to attract more customers and increase seasonal revenue with Mosaic technology. 

Holiday-Pouch-Mockup-Grid - FINAL