fbpx Custom Design Mylar & Flexible Packaing | Print On Pouches & Bags | ePac Flexible

Wsparcie projektu graficznego

przekaż nam swój niepowtarzalny projekt opakowania – to naprawdę łatwe

Kiedy mówimy, że zamówione przez Ciebie niestandardowe torebki są już gotowe i zostaną dostarczone w ciągu 10-15 dni roboczych, to jesteśmy tego stuprocentowo pewni. Aby ten szybki czas realizacji był możliwy, potrzebujemy Twojej akceptacji ostatecznego projektuskierujemy zamówienie do produkcji.

Oto kilka informacji, które przybliżą Ci proces obsługi projektu graficznego, abyś mógł szybciej i sprawniej wyprodukować opakowanie.

Masz pytania dotyczące procesu przekazywania projektu graficznego? Skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów d opakowań elastycznych, korzystając zformularza.

proces przekazywania projektów graficznych

Kliknijj tutaj, aby zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi projektów graficznych, które należy spełnić podczas składania nowego zamówienia w ePac.

przygotowanie do druku – lista kontrolna

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą listą kontrolną, która przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy przygotowania do druku i wskaże warunki, jakie musi spełnić projekt graficzny.

błędy związane z przygotowaniem do druku, których należy się wystrzegać

Tworząc projekt opakowania, unikaj następujących błędów związanych z przygotowaniem do druku.

BOOST YOUR HOLIDAY REVENUE

WITH UNIQUELY PRINTED PACKAGING

Set yourself apart this holiday season with packaging as unique as your brand. Click below to learn how to attract more customers and increase seasonal revenue with Mosaic technology. 

Holiday-Pouch-Mockup-Grid - FINAL